Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

 

 

 
Auschwitz - Birkenau i Wieliczka - dwa muzea w jeden dzień

Oferujemy wyjątkową okazję zwiedzania w ciągu jednego dnia Kopalni Soli w Wieliczce oraz obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu.

Oświęcim, miasto położone niecałe 50 kilometrów na zachód od Krakowa, to z kolei znane jako miejsce martyrologii, cierpienia i zagłady milionów istnień, to ponury świadek historiiObóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau, również wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, stanowi jeden z najczęściej odwiedzanych obiektów w okolicach Krakowa, Małopolski jak i całej Polski.

Brama do obozu Auchwitz - Birkenau /

Wieliczka to jedno z najpiękniejszych miejsc w bliskim otoczeniu Krakowa. Słynna z wpisanejna listę światowego dziedzictwa UNESCO, kopalni soli, co roku odwiedzana jest tysiące turystów. Bliskie położenie względem Krakowa i dobre połączenia komunikacyjne, czynią to miejsce atrakcyjnym miejscem spędzania czasu.

Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce

2 osoby 3 - 4 osoby 5 - 8 osób
290 POL / ANG 250 - POL / ANG
218 - POL/ANG
CENA DLA OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM
Cena ustalana indywidualnie - prosimy o kontakt


Uwagi

Ceny powyżej podawane za osobę.

Auschwitz - Birkenau 

Bilety ulgowe przysługują młodzieży szkolnej oraz studentom do 26 roku zycia 

Kopalnia Soli w Wieliczce

- Ulgowe zwiedzanie kopalni przysługuje dzieciom powyżej 4-go roku życia, młodzieży szkolnej i studentom do 25-go roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

- Bezpłatne zwiedzanie kopalni przysługuje dzieciom do 4-go roku życia.

- Opłata dodatkowa za fotografowanie i filmowanie - 10 PLN.

Minimalna liczba uczestników - 2 osoby

Cena zawiera: transport z Krakowa i transport do Oświęcimia a następnie do Wieliczki wygodnym i klimatyzowanym busem, bilety wstępu, zwiedzanie Aushwitz i Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce z przewodnikiem, ubezpieczenie

Wyjazd z Krakowa między godz. 8:30 - 9:00 uzależniona od miejsca noclegu

Czas trwania wycieczki: ok. 10 godzin