Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

Auschwitz - Birkenau i Wieliczka - dwa muzea w jeden dzień

Oferujemy wyjątkową okazję zwiedzania w ciągu jednego dnia Kopalni Soli w Wieliczce oraz obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu.

Oświęcim, miasto położone niecałe 50 kilometrów na zachód od Krakowa, to z kolei znane jako miejsce martyrologii, cierpienia i zagłady milionów istnień, to ponury świadek historiiObóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau, również wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, stanowi jeden z najczęściej odwiedzanych obiektów w okolicach Krakowa, Małopolski jak i całej Polski.

Brama do obozu Auchwitz - Birkenau /

Wieliczka to jedno z najpiękniejszych miejsc w bliskim otoczeniu Krakowa. Słynna z wpisanejna listę światowego dziedzictwa UNESCO, kopalni soli, co roku odwiedzana jest tysiące turystów. Bliskie położenie względem Krakowa i dobre połączenia komunikacyjne, czynią to miejsce atrakcyjnym miejscem spędzania czasu.

Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce Wieliczka Salt Mine / Kopalnia Soli w Wieliczce

Cena regularna za osobę Dziecko do 4 roku życia
280 PLN 120 PLN
CENA DLA OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM
Cena ustalana indywidualnie - prosimy o kontakt


Uwagi

Opłata dodatkowa za fotografowanie i filmowanie - 10 PLN. Istnieje mozliwość dokupienia tej opcji po rozpoczęciu zwiedzania.

Cena zawiera: transport z Krakowa i transport do Oświęcimia a następnie do Wieliczki wygodnym i klimatyzowanym busem, bilety wstępu, zwiedzanie Aushwitz i Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce z przewodnikiem.

Czas trwania wycieczki: ok. 10 godzin, Cena nie zawiera: wyzywienia