Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

Zapraszamy na Roztocze Wschodnie na aktywny długi weekend. Czterodniowa wycieczka zawiera spacery po rezerwatach przyrody, zwiedzanie oraz spływ kajakowy.

Najbliższy termin wyjazdu: prosimy o kontakt

Tereny Roztocza Wschodnie są bardzo malownicze i ciekawe pod względem przyrodniczym (rezerwaty przyrody) historycznym (pominiki upamiętnijące ważne wydarzenia historyczne lub miejsca pamięci związane np. z I i II Wojna Światową) i kulturowym (historyczna wielokulturowość większości miejscowości, miaszkała tu ludność polska, ukraińska i żydowska).
Podczas aktywnych wycieczek będziecie Państwo mogli odwiedzić niektóre z tych miejsc podziwiając przy tym piękne równinne  krajobrazy. W programie wycieczki znajduje się również spływ kajakowy rzeką Wieprz do Zwierzyńca - centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.
Podczas wycieczki zapewniamy nocleg w gospodarstwie agroturystycznym.

Program wycieczki:

Dzień I: wyjazd w kierunku Roztocza, zwiedzanie Zamku w Łańcucie, dojazd na miejsce docelowe.

Dzień II: zwiedzanie drewnianego zespołu cerkiewnego w Radrużu, zwiedzanie hitlerowskiego obozu zagłady w Bełżcu, spacer po rezerwatach "Szumy nad Tanwią" (ognisko z kiełbaskami) i Czartowe Pole, obiadokolacja.

Dzień III: śniadanie, wyjazd na spływ kajakowy rzeką Wieprz, spacer po Zwierzyńcu, obiad w Zagrodzie Guciów, powrót do gospodarstwa agroturystycznego, wieczorne grillowanie.

Dzień IV: śniadanie wyjazd w kierunku Zamościa - "Padwy Północy", spacer po starym mieście, powrót do Krakowa.

Cena zawiera: noclegi, transport, wyżywienie (2 śniadania, 1 obiadokolacja, kiełbaski na grilla i ognisko), ubezpieczenie NNW, wypożyczenie sprzętu turystycznego (kajaki), opiekę pilota wycieczek.

Cena nie zawiera: obiadu w Zagrodzie Guciów.

Cena: 390PLN/os.    Minimalna ilość uczestników: 6 osób.

Serdecznie zapraszamy !!!

                                         Koniecznie zobacz inne nasze wycieczki !!!