Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

 

 

taxi bus krakow, airport transfer krakow, krakow balice transfer

Zapraszamy na Roztocze Wschodnie. Wycieczka zawiera spacery po rezerwatach przyrody, spływ kajakowy, przejażdżkę rowerową, jazdę konną, oraz zwiedzanie. Dodatkową atrakcją jest jednodniowa wycieczka do Lwowa z naszym biurem partnerskim.

Tereny Roztocza Wschodniego są bardzo malownicze i ciekawe pod względem przyrodniczym (rezerwty przyrody), historycznym (pominiki upamiętniające ważne wydarzenia historyczne lub miejsca pmięci związanych np. z I i II Wojna Światową) i kulturowym (historyczna wielokultirowość większości miejscowości, miaszkała tu ludność polska, ukraińska i żydowska).

Podczas aktywnych wycieczek rowerowych i pieszych będziecie Państwo mogli odwiedzić niektóre z tych miejsc podziwiając przy tym piękne równinne  krajobrazy. W programie wycieczki znajduje się również spływ kajakowy rzeką Wieprz do Zwierzyńca - centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Dużą atrakcją wycieczki będzie jednodniowy wyjazd do Lwowa z naszym biurem partnerskim.

Podczas wycieczki zapewniamy nocleg w  gospodarstwie agroturystycznym (możliwość łowienia ryb, organizacja grilla, boisko do siatkówki plażowej, dodatkowo do dyspozycji salonik z aneksem kuchennym).

Program wycieczki:

Dzień I: wyjazd w kierunku Roztocza na miejsce docelowe, po drodze zwiedzanie zamku w Łańcucie, obiad w Łańcucie, kolacja w miejscu zakwaterowania.

Dzień II: śniadanie, wycieczka rowerowa po Puszczy Solskiej i pomnikach historii XX wieku (spacer po Rezerwacie Przyrody „Czartowe Pole”), obiadokolacja, wieczorne grillowanie.

Dzień III: śniadanie, wyjazd na spływ kajakowy rzeką Wieprz, spacer po Zwierzyńcu, obiad w Zagrodzie Guciów.

Dzień IV: Wyjazd do Lwowa z naszym biurem partnerskim, obiadokolacja po powrocie.

Dzień V: Zwiedzanie obozu zagłady w Bełżcu, spacer po rezerwacie Szumy nad Tanwią, pzejazd do Horyńca-Zdroju, zwiedzanie zespołu cerkiewnego w Radrużu, obiadokolacja.

Dzień VI: zwiedzanie Zamościa - "padwy Północy" przejazd do stadniny koni w Wólce Wieprzyckiej, jazda konna, powrót  na miejsce noclegu i zakończenie imprezy połączone z grillowaniem.

Dzień VII: powrót do Krakowa

Cena zawiera: noclegi, transport, usługi przewodnickie, wyżywienie (6 śniadań, 3 obiadokolacje, 1 kolację, kiełbaski na grilla), ubezpieczenie NNW, wypożyczenie sprzętu turystycznego (rowery i kajaki)

Cena nie zawiera: obiadu w Zagrodzie Guciów, wyżywienia we Lwowie.

Cena: jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości osób. KONTAKT

Powyższy program jest propozycją wycieczki kilkudniowej, może on ulec zmianie w zależności od Państwa sugestii i oczekiwań.

 
Serdecznie zapraszamy !!!

Koniecznie zobacz inne nasze wycieczki !!!