Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

Odwiedź z nami najważniejsze miejsca na mapie Zakopanego i Podhala. W programie zwiedzanie Zakopanego, wizyta w bacówce i wyjazd koleją szynową na szczyt Gubałówki, skąd rozpościera się rozległa panorama na miasto i górujące nad nim Tatry.

  

 

Wycieczka do Zakopanego pozwala napawać się widokiem Tatr, ale tez poznać kulturę i sztukę i kuchnię górali. Zakopane zwiedzamy częściowo piszo, częściowo samochodem. W programie najważniejsze punktu na mapie Zakopanego: Wielka Krokiew, kaplica na Jaszczurówce, centrum miasta, sanktuarium na Krzeptówkach,  Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, wyjazd na Gubałówkę lub Szymoszkową Polanę. Spacer po popularnych Krupówkach - możliwy, nie obowiązkowy ;)

Trasa wycieczki: Kraków - Chochołów - Zakopane - Sanktuarium na Krzeptówkach - Cmentarz na             Pęksowym Brzyzku-  Krupówki - Gubałówka - Wielka Krokiew - kaplica na Jaszczurówce - Kraków

Czas trwania: ok. 10 godz.

2 osoby   3-4 osoby  5-8  osób 9 <osób
 320 zł/os.  230 zł/os.   220 zł/os.  Kontakt  Cena dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim ustalana jest indywidualnie.

 

 Cena zawiera: transport, usługę przewodnicką, bilety na przejazd kolejką