Zarezerwuj teraz !

Z wiatrem we włosach przez połoniny

Bieszczadzki Park Narodowy jest trzecim co do wielkości parkiem narodowym w Polsce, znajduje się w województwie podkarpackim na daleko wysuniętej południowo-wschodniej granicy ze Słowacją i Ukrainą.

Lasy w Parku Narodowym zajmują około 80% obszaru, a w niektórych przypadkach, zachowały swój dziewiczy charakter. Obszar parku jest słabo zaludniony (mniej niż 1 osoby na km ²). Region jest bardzo popularny wśród turystów, oraz chętnie odwiedzany przez miłośników gór. Popularność swoja zawdzięcza przede wszystkim niepowtarzalnym walorom przyrodniczym i kulturowym.


Warto również podkreślić że Bieszczadzki Park Narodowy wchodzi w skład trójpaństwowego Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" – UNESCO.

 

 

PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień I: Przejazd na trasie Kraków – Przełęcz Wyżniańska, przejście na nocleg w schronisku „Bacówka pod Małą Rawką”.

Dzień II: Przejście szlakiem: „Bacówka pod Małą Rawką” – Przełęcz Wyżniańska – Połonina Wetlińska – Przełęcz  Orłowicza – schronisko „Bacówka Jaworzec”, zakwaterowanie, wieczorne ognisko z kiełbaskami i grzanym  piwem z jajem :)

Dzień III: Zejście szlakiem do miejscowości Kalnica, przejazd busem do miejscowości Majdan, krajobrazowa wycieczka Bieszczadzką Kolejką Leśną na trasie Majdan – przeł. Przysłup, przejazd busem na parking na Przełęczy Wyżniańskiej. Obiad w Cisnej, zwiedzanie cerkwi w Rzepedzi i Turzańsku, powrót do Krakowa.

Cenę ustalamy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego klienta.

ZAPRASZAMY NA BIESZCZADZKĄ PRZYGODĘ


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności